Створення Сайтів в Україні. WEB Дизайн

Студія «WEB24» заснована в 2012 році дизайнерами і розробниками в Києві. За весь час ми зробили більше 400 проектів для фізичних та юридичних осіб з різних регіонів України та світу.

Серед наших робіт є як прості сайти для невеликого бізнесу, так і більш складні проекти з розробкою унікального дизайну, великою складністю та відвідуваністю. Також ми створили десятки унікальних логотипів і фірмових стилів для самих різних напрямків бізнесу. Студія «WEB24» створює сайти будь-якої складності: від простих візиток і лендінгів до інтернет-магазинів, інформаційних порталів та онлайн сервісів.

Ми займаємося розробкою мобільних версій, ретельним налаштуванням вже готових проектів, створенням адаптивного дизайну, а також мобільних додатків. Наші клієнти: заводи, будівельні і проектні організації, медичні і фармацевтичні компанії, туристичні та юридичні фірми, персональні сайти фахівців, онлайн-школи та ін.

Розробка сайту компанії

Розробка сайту для компаніїРозробка сайту — важливий етап для компанії, який вплине на подальше просування її послуг та товарів в інтернеті. Від якості сайту буде залежати подальший маркетинговий успіх. Професійна розробка веб сайту являє собою поетапний спланований ряд дій, які дозволять створити саме той ресурс, який максимально відповідає завданням замовника, забезпечує найбільшу ефективність та конверсію відвідувачів.

Призначення сайту. При розробці сайту особливу увагу потрібно уділити цілям сайту та потенційній аудиторії компанії. Чим точніше Ви, як замовник, ставите завдання, тим краще виходить кінцевий продукт. Завдяки нашому досвіду ми можемо запропонувати найкраще рішення сайту для вашою компанії для досягнення потрібних цілей.

Дизайн повинен бути унікальним і крапка. Тільки створення оригінального дизайну сайту для кожного проекту дозволяє максимально розкрити потенціал сайту в цілому. Ми не використовуємо шаблонів сторонніх розробників, самі створюємо всі іконки і елементи оформлення. Дизайн сайту — це його обличчя, а воно повинно бути впізнаваним в натовпі.

Легке та швидке керування. Ми налаштовуємо сайт так, щоб в адміністративному розділі сайту не було нічого зайвого, що не відноситься до конкретного завдання. Наша Система Управління Сайтом налаштовується таким чином, щоб зробити процес наповнення сайту зручним та інтуітивно зрозумілим, щоб ви могли керувати сайтом без спеціальних навичок.

Замовити професійну розробку сайту Ви можете по телефону +38 096 654-6183 або +38 066 688-8566

Створення сайту, етапи робіт

Розробка сайту для компанії

  • Клієнт заповнює нашу анкету на сайт (завантажити файл) або висилає своє завдання в довільній формі, який надає йому наш менеджер. Якщо клієнтові зручно, він може відповісти на перелік питань по телефону.
  • На основі отриманої інформації наш менеджер готує Комерційну пропозицію, в якій указуються всі єтапи розробки, повний перелік робіт, терміни і вартість.
  • Після узгодження вартості, строків та інших ключових моментів укладаємо Договір, і виставляємо рахунок на авансовий платіж. Зазвичай це 50% загальної вартості проекту.
  • Далі починається найцікавіший і непередбачуваний етап — створення дизайну сайту. Як правило, він проходить в тісному контакті із замовником. Ми придумуємо концепції, створюємо ескізи, обговорюємо з замовником, вносимо корективи, знову обговорюємо. В результаті отримуємо комплект ескізів, які є затвердженими дизайном майбутнього сайту.
  • Програмування та верстка погодженого дизайну, розміщення сайта на хостингу.
  • Наповнення сайта контентом, тестування і запуск. Остаточний розрахунок. Приміщення сайту в наше портфоліо. Відкорковування пляшки шампанського.

Створення сайтів, ціна і терміни

Варстість створення сайту напряму залежить від об’єму та складності робіт. Невеликий за обсягом сайт на декількох сторінках буде коштувати від 8 тис грн, в той час як складний корпоративний сайт з багатьма розділами може коштувати до 50 тис грн. Вартість кожного проекту ми розраховуємо індивідуально на базі вашого завдання та очікувань. В будь-якому разі ви повинні пам’ятати, що незалежно від типу сайту ми готуємо проекти максимально якісно, враховуючи найменші дрибниці та вимоги пошукових систем.

Будемо раді відповісти на будь-які додаткові питання, зв’яжіться з нами за тел. +38 096 654-6183 або +38 066 688-8566

ЗАКАЗАТЬ САЙТ