Розробка сайтів Київ
RU UK
Створення сайтів Київ Пошукове просування сайтів Київ Розробка логотипу для сайту Налаштування сайтів
Створення та просування сайтів
Створення сайтів Київ Пошукове просування сайтів Київ Розробка логотипу для сайту Налаштування сайтів
Налаштування та оптимізація Розробка сайтів та додатків Просування сайту у соц. мережах Створення лендінгу Київ

Розробка та просування сайтів

Наша команда займається професійним створенням сайтів із 2012 року. Ми робимо сайти під ключ, налаштовуємо та оптимізуємо інтернет-проекти, запускаємо ефективні рекламні кампанії для просування Вашого бізнесу в інтернеті.

Послуги WEB Студії

  • створення сайтів у Києві та інших регіонах;
  • повний експертний аналіз існуючих проектів;
  • оптимізація та налаштування сайтів;
  • створення мобільних додатків;
  • SEO оптимізація та просування сайтів;
  • настроювання контекстної реклами та ін.

Сайт повинен бути ефективним, максимально зручним та швидким, легко оновлюваним. На основі цих простих принципів ми використовуємо сучасні фреймворки, багато часу приділяємо якісним показникам сайту, впроваджуємо нові ефективні методи web розробки та просування, особливу увагу приділяємо мобільній версії та адаптивності сайту під різні пристрої та браузери.

Прийом замовлень та консультації:

+ 38 (066) 688-8566 + 38 (096) 654-6183
Сайт під ключ Київ
 
Рейтинг веб-студій Рейтинг сайтів України Топ WEB студій 2019 Найкращі сайти Києва

Розробка сайтів у Києві під ключ

Сайт візитка
Корпоративний сайт
Інтернет-магазин
Цільова сторінка
Сайт каталог
новинний сайт

Докладніше про створення сайтів

Професійна розробка сайтів

Наша Веб-студія займається розробкою сайтів різної тематики та призначення з 2012 року. Серед клієнтів є як великі компанії України, так і представники малого бізнесу. Ми застосовуємо власний налагоджений метод, який дозволяє створювати по-справжньому якісні проекти, при цьому вартість сайту знаходиться в середньому ціновому діапазоні, а терміни його розробки є мінімальними. До роботи підходимо комплексно, зважаємо на всі нюанси вашої тематики, аналізуємо проекти конкурентів. Робимо все, щоб ваш сайт красиво та ефективно виконував поставлені перед ним завдання.

Створення сайтів у Києві

Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах України. Ми працюємо з усіма регіонами. Серед наших замовників є компанії із Європи, США, Канади. Багаторічний досвід допомагає нам швидко зрозуміти потреби клієнтів та запропонувати максимально ефективне рішення. Наші сайти відрізняються унікальним дизайном, продуманою структурою розділів, працюють швидко та легко редагуються. Багато уваги приділяємо оптимізації сайтів під вимоги пошукових систем, для комерційних проектів обов'язково проводимо SEO оптимізацію контенту, допомагаємо вибрати найбільш ефективну стратегію просування.

Ми завжди відкриті до комунікації та готові надати вичерпні консультації з питань інтернет реклами та веб-розробки.

Вартість створення сайту

Вартість розробки будь-якого сайту, зазвичай, визначається кількістю часу, витраченого з його створення, наповнення і запуск. Чим складніший і ширший проект, тим більше знадобиться часу на виготовлення такого сайту, відповідно великі функціональні сайти коштують дорожче.

У своїй роботі ми дотримуємось індивідуального підходу до кожного нашого проекту. Щоб ми могли точно прорахувати вартість сайту, який вам потрібний, необхідно заповнити наш опитувальник. Нам важливо розуміти, які розділи на сайті, який необхідний дизайн, чи потрібна мультимовна версія, який функціонал нам потрібно зробити. Ці моменти більшою мірою і визначають підсумкову ціну.

Хороший сайт, продуманий до дрібниць, не може коштувати дешево. Щоб якісно виділитися серед конкурентів, добре знаходитися у пошуку та бути корисним для відвідувачів, важливо ретельно продумати структуру сайту, підготувати якісний контент, виконати оптимізацію під вимоги пошукових систем, налаштувати зручну мобільну версію. Конкуренція в інтернеті зростає, тому важливо зробити професійний сайт, це оцінять ваші клієнти і вкладення в розробку власного сайту окупляться вам сторицею.

Ціни на створення різних сайтів

Незважаючи на різноманітність тематик та функціональності різних сайтів, можна спробувати їх класифікувати за призначенням та набором стандартних інструментів. Є загальноприйняті типи сайтів: Сайт-Візитка, Інтернет-магазин, Новинний сайт, Портфоліо, Landing Page. Орієнтовні ціна на розробку сайтів ви можете подивитися на сторінці ПРАЙС ЛИСТ. Це дасть вам уявлення про можливі витрати на створення сайту та його рекламу.

Наша цінова політика

Ми завжди на стороні наших клієнтів і ніколи не запропонуємо вам ті послуги, які не потребують. Ми розуміємо, наскільки зараз важливо для бізнесу скоротити витрати та підвищити ефективність. Формуючи ціну проекту, ми намагаємося врахувати все найважливіше для правильної роботи сайту. При комплексному замовленні "Розробка + Реклама" ми пропонуємо для клієнтів хорошу знижку на подальше просування. Підсумкова ціна сайту фіксується у Договорі і ви можете бути впевнені, що проект не подорожчає і всі терміни будуть дотримані.

Ми дотримуємось демократичних цін за високої якості робіт. Такий підхід дозволив нашій студії знайти багато клієнтів серед різних компаній України. Ми цінуємо репутацію і можемо пишатися відгуками про нашу роботу.

WEB розробка від "А" до "Я"

Студія WEB24 є розробником повного циклу. Ми робимо сайти під ключ, починаючи від ідеї та закінчуючи комплексним просуванням та розвитком. У штаті компанії є професійні дизайнери, програмісти (PHP, JavaScript, Python), верстальники, контент менеджери, редактори, SEO фахівці та маркетологи. Ми виконуємо весь спектр завдань, вам не знадобиться звертатися до інших компаній. Кожен проект ми розбиваємо на кілька етапів, що дозволяє мінімізувати ризики, адекватно оцінити вартість та термін розробки.

Ми розробляємо якісні сайти з унікальним дизайном за привабливою ціною! Вирішуємо повний спектр супутніх завдань: технічний аналіз сайтів, їх доопрацювання, розвиток, seo-оптимізація під ключові запити, мобільна адаптація, техпідтримка, підвищення продаж та просування. Успішно створюємо та просуваємо сайти для бізнесу. Ми використовуємо різні платформи та фреймворки, такі як WordPress, Drupal, Bitrix, DLE, Laravel, OpenCart, Typo3, Tilda та інше, вибір оптимальної платформи визначається необхідним функціоналом сайту.

До кожного проекту підходимо індивідуально. Якщо ви хочете замовити сайт і у вас виникли питання - просто зателефонуйте нам або зверніться до будь-якого зручного месенджера. Ми з'ясуємо ваші завдання та запропонуємо найбільш відповідне рішення!

Ми цінуємо кожне замовлення

Ринок веб розробки в Україні є великим, багато студій пропонують свої послуги. Розробка інтернет сайтів та додатків - це наше захоплення, хобі та професійно налагоджений бізнес. Ми цінуємо кожного клієнта, але пропонуємо свободу вибору. Якщо ви замовите сайт у нас, ми будемо раді та виконаємо роботу максимально якісно. Ми цінуємо імідж компанії, що склався, так як відгуки клієнтів - це наша гордість і репутація.

Що необхідно від Вас

Щоб замовити сайт зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом і уявіть своє бачення майбутнього проекту, опишіть, який сайт вам потрібен, які плануються розділи, що необхідно врахувати, можете послатися на вдалі проекти конкурентів. Щоб спростити цей процес, ви підготуйте завдання на сайт у довільній формі або заповніть наш стандартний Опитувальник. Цієї інформації буде достатньо, щоб зрозуміти, який сайт вам необхідний і підготувати комерційну пропозицію з ціною та термінами розробки.

Наступним етапом ми готуємо Договір, у якому фіксуємо всі умови. Так ви страхуєтеся від будь-яких коливань ціни, точно всі етапи і терміни розробки сайту.

SEO просування сайтів

Реклама та просування сайтів

Замовити сайт

Чому Студія WEB24 найкраща

Величезний досвідВеличезний досвід

Ми розробили понад 400 сайтів різної тематики, функціоналу та призначення. Нам під силу будь-які завдання. Ми запропонуємо ефективні рішення та реалізуємо їх у мінімальні терміни.

адекватні ціниадекватні ціни

Вартість наших послуг безпосередньо залежить від складності та обсягу робіт. Загальна вартість сайту або реклами попередньо погоджується із Замовником та фіксується у Договорі.

ПрофесіоналізмПрофесіоналізм

Докладно знаємо всі технології web розробки та програмування. Використовуємо різні CMS та фреймворки. Постійно беремо участь у рейтингах та підвищуємо професійний рівень на курсах.

Дотримуємося термінівДотримуємося термінів

Роботу плануємо в такий спосіб, щоб виконати все вчасно. Показуємо проміжні результати та погоджуємо їх із Замовником. Цінуємо свій і Ваш час!

Надійно та безпечноНадійно та безпечно

Вся комерційна та персональна інформація залишається конфіденційною. Всі сайти захищаємо від вірусів та спроб злому, налаштовуємо резервне копіювання та SSL сертифікат.

Гарантія якостіГарантія якості

Наш пріоритет – це довгострокова співпраця. Ми прагнемо робити сайти максимально якісно. Наші роботи вигідно відрізняються від конкурентів.

Результати у цифрах

99
років досвіду web розробки
99
Реалізовано проектів
99
фахівців у штаті компанії
99
відкрито офісів у регіонах

Статті з web дизайну

Українські аналоги російських сайтів
Українські аналоги російських сайтів
30.04.2022
Багато українців вибрали чітку позицію – відмовитись від сервісів країни-окупанта. Особисті принцип
ТОП 50 Сайтів України за Березень 2022. Вплив Війни
ТОП 50 Сайтів України за Березень 2022. Вплив Війни
17.04.2022
Публікуємо новий рейтинг найбільш відвідуваних сайтів України за підсумками березня 2022 року. Це особливий період,
Як Оцінити Ефективність SEO Просування
Як Оцінити Ефективність SEO Просування
13.04.2022
Просування сайтів у пошуковій видачі - одна з найбільш популярних послуг на сьогодні. Множин
Контент-маркетинг. 10 правил ефективних текстів
Контент-маркетинг. 10 правил ефективних текстів
10.04.2022
Багато компаній та бізнеси хочуть отримати більше клієнтів через інтернет маркетинг. Стандартні
Cloudflare. Як підключити сайт до сервісу
Cloudflare. Як підключити сайт до сервісу
01.04.2022
Безпека, надійність, захищеність сайтів та їх безперебійна робота сьогодні актуальні як не
SEO Оптимізація Сайтів у Києві
SEO Оптимізація Сайтів у Києві
27.01.2022
Повна SEO оптимізація та настроювання сайтів від Студії WEB24. Ми змусимо Ваш сайт працювати швидше

Наші партнери та клієнти

Створення сайтів на Wordpress
Розробка сайтів на Joomla
Створення сайтів на Drupal
Сайти на Ucoz
Налаштування Bitrix Київ
Інтернет магазин на Prestashop
Сайт на Instant CMS
Магазин на VAM Shop
Сайт на MODX CMS
Інтернет магазин на OpenCart
Інтернет магазин на Magento
UMI CMS Київ
Lenovo Київ
iPhone Київ
Microsoft Київ
Samsung Galaxy Київ
Android Київ
Просування сайтів у Google
Просування сайтів в Яндекс
Creative Visions

Замовити сайт

Бажаєте безкоштовну консультацію?

Вкажіть номер телефону
і ми Вам передзвонимо: