Рейтинг сайтів у пошуку Google 2019

Безсумнівно, дуже важливо знаходитися в топ результати пошуку для вашої аудитории або регіону. Зараз в Україні 80% користувачів використовують Google для пошуку інформації у мережі. Яким чином google ранжир сайти? Як опинитися на чолі списку? В цій статті ми перерахуємо основні пункти у порядку убування їх значущості за якими пошукові системи визначають рейтинг сайтів.

Рейтинг сайтів у пошуку Google 2019

Доступність сторінки і зрозумілі URL-адреси. Якщо ми хочемо, щоб роботи Googlebot сканували наш сайт, розпізнавали вміст, яке там знаходиться в текстовому форматі, в зображеннях і візуальних ефектах, відео або вкладеннях — потрібно щоб сама сторінка завжди була доступною і мала зрозумілий лаконічний url адресу латиницею. Це дуже важливо. Без цього жоден подальший пункт не має значення.

Правильні ключові слова. Важливо правильно зрозуміти і розмістити на сторінці саме ті ключі, за якими користувачі повинні знаходити ваш матеріал в інтернеті. Заголовок статті — це основне ключове слово, активно використовуйте в тексті підзаголовки h2-h5 для поділу контента і виділення голосного. Це ті ключові зачіпки, але які пошуковики звертають особливу увагу.

Вивчіть статистику запитів. Ви повинні правильно формувати список запитів щодо вашої області і правильно формувати список запитів для сайту. Для цього скористайтеся сервісом Google Trends.

Цікавий зміст. Всі тексти повинні бути написані професіоналами компетентними в тематиці вашого сайту. Грамотний текст заслуговує довіри і обов’язково знайде відгук в думках читача. Якщо суть статті просто і лаконічно розкрита — вашим постом обов’язково поділяться в соціальних мережах.

Опублікуйте правильні мета-теги заголовків і мета-опису. Так, Google як і раніше часто використовує мета-опис. Насправді існує високий відсоток того, що в пошуковій видачі Google відобразить фактичне мета опис зі сторінки. І тим більш важливий сам заголовок поста. Короткий фрагмент тексту — це те, що важливо для ваших і чому слід приділити особливу увагу. Як Google відображає ваш сайт в пошуку визначає, чи захочуть відвідувачі перейти саме на ваш сайт, а не на сусідній. Фрагмент — це ваша можливість сказати: «Приходьте на мене, а не на інших хлопців». Якщо ви можете оптимізувати цей невеликий текст під ключові слова — ви дійсно можете обійти конкурентів.

Використовуйте розширені фрагменти і розмітку для поліпшення відображення контенту. Виділяйте і працюйте в контентом сторінки. придумайте красиву і вигідну подачу, зацікавте відвідувача додатковими посиланнями. Грамотно оптимізований по структурі контент вкаже пошуковому роботу на послідовність і ключові слова. Якщо є можливість у вашій CMS вкажіть головну фото-мініатюри для запису, підпишіть всі картинки тегом alt.

Оптимізація швидкості сторінки. Ваш сайт повинен швидко відкриватися на будь-якому пристрої і в будь-якому браузері. Ця вимога особливо стає актуальним зараз, зважаючи на великий асортименту пристроїв і гаджетів, з яких відвідувачі виходять в інтернет. Безпека критично важлива. HTTPS — це не єдиний, але важливий елемент, на який google звертає увагу. Це, безумовно, буде залишатися в пріоритеті для Google в 2018 році.

Рекламуйте ваш сайт, намагайтеся сповістити про нову статті якомога більше користувачів, діліться інформацією в соціальних мережах. Таким чином ви підвищите впізнаваність і цитування вашої компанії чи бренду в мережі і напрацюєте зовнішній рейтинг сайту.

Дотримуючись цих нехитрих правил і будучи вельми старанними в щоденному оновленні вашого сайту — ви досягнете успіху і станете популярними. Замовити просування сайту Ви можете в компанії WEB24 Київ.

ЗАКАЗАТЬ САЙТ